عکس دکتر وحید ملکی

دکتر وحید ملکی

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید ملکی دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر وحید ملکی نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • تهران، سعادت آباد، ميدان كاج، سرو غربي، مجتمع پزشكي سعادت آباد تهران
 • 0
 • 02177420535
 • دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه
 • نظام پزشکی: ت-۸۵۷۱
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید ملکی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر وحید ملکی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر وحید ملکی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر وحید ملکی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر وحید ملکی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر وحید ملکی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر وحید ملکی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر وحید ملکی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر وحید ملکی به آدرس تهران، سعادت آباد، ميدان كاج، سرو غربي، مجتمع پزشكي سعادت آباد تهران، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر وحید ملکی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر وحید ملکی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر وحید ملکی به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر وحید ملکی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر وحید ملکی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه دریافت کنند.

دکتر وحید ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر وحید ملکی در زمینه دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر وحید ملکی کجاست؟

مطب دکتر وحید ملکی به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، ميدان كاج، سرو غربي، مجتمع پزشكي سعادت آباد تهران واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر وحید ملکی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر وحید ملکی که 0 - 02177420535 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر وحید ملکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید ملکی، دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر وحید ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر وحید ملکی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر وحید ملکی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر وحید ملکی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر وحید ملکی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس