عکس دکتر وحید قاسمی فر

دکتر وحید قاسمی فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید قاسمی فر متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) و شبکیه در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر وحید قاسمی فر نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • شیراز، خیابان زند، خیابان اردیبهشت، حدفاصل 20 متری و صورتگر جنب آزمایشگاه دکتر دانشبد، پلاک 17
 • 0
 • 07132333762
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) و شبکیه
 • نظام پزشکی: 71401
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید قاسمی فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر وحید قاسمی فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر وحید قاسمی فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر وحید قاسمی فر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر وحید قاسمی فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر وحید قاسمی فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر وحید قاسمی فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر وحید قاسمی فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر وحید قاسمی فر به آدرس شیراز، خیابان زند، خیابان اردیبهشت، حدفاصل 20 متری و صورتگر جنب آزمایشگاه دکتر دانشبد، پلاک 17، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر وحید قاسمی فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر وحید قاسمی فر تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر وحید قاسمی فر به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) و شبکیه، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر وحید قاسمی فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر وحید قاسمی فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) و شبکیه دریافت کنند.

دکتر وحید قاسمی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر وحید قاسمی فر در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) و شبکیه، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر وحید قاسمی فر کجاست؟

مطب دکتر وحید قاسمی فر به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) و شبکیه در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، خیابان اردیبهشت، حدفاصل 20 متری و صورتگر جنب آزمایشگاه دکتر دانشبد، پلاک 17 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر وحید قاسمی فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر وحید قاسمی فر که 0 - 07132333762 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر وحید قاسمی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید قاسمی فر، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) و شبکیه، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر وحید قاسمی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر وحید قاسمی فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر وحید قاسمی فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر وحید قاسمی فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر وحید قاسمی فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس