X
عکس دکتر وحید فدایی

دکتر وحید فدایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید فدایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر وحید فدایی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • همدان، پیاده راه بوعلی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ۳، واحد ۱۳
 • 0
 • 08132526353
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 115979
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید فدایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر وحید فدایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر وحید فدایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر وحید فدایی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر وحید فدایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر وحید فدایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر وحید فدایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر وحید فدایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر وحید فدایی به آدرس همدان، پیاده راه بوعلی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ۳، واحد ۱۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر وحید فدایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر وحید فدایی تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر وحید فدایی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر وحید فدایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر وحید فدایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر وحید فدایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر وحید فدایی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر وحید فدایی کجاست؟

مطب دکتر وحید فدایی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، پیاده راه بوعلی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ۳، واحد ۱۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر وحید فدایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر وحید فدایی که 0 - 08132526353 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر وحید فدایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید فدایی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر وحید فدایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر وحید فدایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر وحید فدایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر وحید فدایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر وحید فدایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس