X
عکس دکتر وحید عبدل زاده

دکتر وحید عبدل زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید عبدل زاده متخصص داخلی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر وحید عبدل زاده نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تبریز، خیابان آزادی، بعد از کلینیک شیخ رئیس، نرسیده به سه راهی گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه دوم
 • 0
 • 04133374315
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 44160
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید عبدل زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر وحید عبدل زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 95% مراجعین، دکتر وحید عبدل زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر وحید عبدل زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر وحید عبدل زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر وحید عبدل زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر وحید عبدل زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر وحید عبدل زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر وحید عبدل زاده به آدرس تبریز، خیابان آزادی، بعد از کلینیک شیخ رئیس، نرسیده به سه راهی گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر وحید عبدل زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر وحید عبدل زاده تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر وحید عبدل زاده به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر وحید عبدل زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر وحید عبدل زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر وحید عبدل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر وحید عبدل زاده در زمینه متخصص داخلی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر وحید عبدل زاده کجاست؟

مطب دکتر وحید عبدل زاده به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان آزادی، بعد از کلینیک شیخ رئیس، نرسیده به سه راهی گلگشت، ساختمان آزادی، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر وحید عبدل زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر وحید عبدل زاده که 0 - 04133374315 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر وحید عبدل زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید عبدل زاده، متخصص داخلی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر وحید عبدل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر وحید عبدل زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر وحید عبدل زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر وحید عبدل زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر وحید عبدل زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس