عکس دکتر وحید ابراهیمی نژاد

دکتر وحید ابراهیمی نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید ابراهیمی نژاد متخصص ارتوپدی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر وحید ابراهیمی نژاد نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز، خیابان اردیبهشت نبش خیابان فلسطین (باغشاه) ساختمان پزشکان مینا واحد 2
 • 0
 • 07132318934
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 116346
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر وحید ابراهیمی نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر وحید ابراهیمی نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر وحید ابراهیمی نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر وحید ابراهیمی نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر وحید ابراهیمی نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر وحید ابراهیمی نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر وحید ابراهیمی نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر وحید ابراهیمی نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد به آدرس شیراز، خیابان اردیبهشت نبش خیابان فلسطین (باغشاه) ساختمان پزشکان مینا واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر وحید ابراهیمی نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر وحید ابراهیمی نژاد تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر وحید ابراهیمی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر وحید ابراهیمی نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر وحید ابراهیمی نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر وحید ابراهیمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر وحید ابراهیمی نژاد در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد کجاست؟

مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان اردیبهشت نبش خیابان فلسطین (باغشاه) ساختمان پزشکان مینا واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد که 0 - 07132318934 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر وحید ابراهیمی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید ابراهیمی نژاد، متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر وحید ابراهیمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر وحید ابراهیمی نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر وحید ابراهیمی نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر وحید ابراهیمی نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر وحید ابراهیمی نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس