X
عکس دکتر هژیر جواهری زاده

دکتر هژیر جواهری زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر هژیر جواهری زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هژیر جواهری زاده نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع سیمرغ، طبقه6
 • 09054501307
 • 0
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان
 • نظام پزشکی: 90661
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر هژیر جواهری زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هژیر جواهری زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر هژیر جواهری زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر هژیر جواهری زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هژیر جواهری زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هژیر جواهری زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هژیر جواهری زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هژیر جواهری زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هژیر جواهری زاده به آدرس اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع سیمرغ، طبقه6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هژیر جواهری زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هژیر جواهری زاده تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هژیر جواهری زاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هژیر جواهری زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هژیر جواهری زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های گوارش و کبد کودکان دریافت کنند.

دکتر هژیر جواهری زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هژیر جواهری زاده در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هژیر جواهری زاده کجاست؟

مطب دکتر هژیر جواهری زاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع سیمرغ، طبقه6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هژیر جواهری زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هژیر جواهری زاده که 09054501307 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هژیر جواهری زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هژیر جواهری زاده، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هژیر جواهری زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هژیر جواهری زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هژیر جواهری زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هژیر جواهری زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هژیر جواهری زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس