عکس دکتر هومان کاظمی

دکتر هومان کاظمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر هومان کاظمی متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هومان کاظمی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه منظرنژاد، ساختمان پزشکان ۵۳، واحد ۹، طبقه ۳
 • 0
 • 02122879360
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 95824
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر هومان کاظمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هومان کاظمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر هومان کاظمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر هومان کاظمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هومان کاظمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هومان کاظمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هومان کاظمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هومان کاظمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هومان کاظمی به آدرس تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه منظرنژاد، ساختمان پزشکان ۵۳، واحد ۹، طبقه ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هومان کاظمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هومان کاظمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هومان کاظمی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هومان کاظمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هومان کاظمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر هومان کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هومان کاظمی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هومان کاظمی کجاست؟

مطب دکتر هومان کاظمی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه منظرنژاد، ساختمان پزشکان ۵۳، واحد ۹، طبقه ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هومان کاظمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هومان کاظمی که 0 - 02122879360 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هومان کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هومان کاظمی، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هومان کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هومان کاظمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هومان کاظمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هومان کاظمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هومان کاظمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس