X
عکس دکتر هوشنگ بنی محمدی

دکتر هوشنگ بنی محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر هوشنگ بنی محمدی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هوشنگ بنی محمدی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشگر، بالای بانک ملت، کلینیک لشکر
 • 0
 • 02155411488
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 22659
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر هوشنگ بنی محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هوشنگ بنی محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر هوشنگ بنی محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر هوشنگ بنی محمدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هوشنگ بنی محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هوشنگ بنی محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هوشنگ بنی محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هوشنگ بنی محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی به آدرس تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشگر، بالای بانک ملت، کلینیک لشکر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هوشنگ بنی محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هوشنگ بنی محمدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هوشنگ بنی محمدی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هوشنگ بنی محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هوشنگ بنی محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر هوشنگ بنی محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هوشنگ بنی محمدی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی کجاست؟

مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشگر، بالای بانک ملت، کلینیک لشکر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی که 0 - 02155411488 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هوشنگ بنی محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هوشنگ بنی محمدی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ بنی محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هوشنگ بنی محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هوشنگ بنی محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هوشنگ بنی محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس