X
عکس دکتر هما ایرانمنش

دکتر هما ایرانمنش

نوبت دهی اینترنتی دکتر هما ایرانمنش متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، لاپاراسکوپی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هما ایرانمنش نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، پلاک 39، واحد 11
 • 0
 • 02188801600
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، لاپاراسکوپی
 • نظام پزشکی: 85068
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر هما ایرانمنش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هما ایرانمنش

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر هما ایرانمنش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر هما ایرانمنش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هما ایرانمنش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هما ایرانمنش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هما ایرانمنش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هما ایرانمنش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هما ایرانمنش به آدرس تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، پلاک 39، واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هما ایرانمنش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هما ایرانمنش تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هما ایرانمنش به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، لاپاراسکوپی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هما ایرانمنش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هما ایرانمنش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، لاپاراسکوپی دریافت کنند.

دکتر هما ایرانمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هما ایرانمنش در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، لاپاراسکوپی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هما ایرانمنش کجاست؟

مطب دکتر هما ایرانمنش به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، لاپاراسکوپی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، پلاک 39، واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هما ایرانمنش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هما ایرانمنش که 0 - 02188801600 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هما ایرانمنش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هما ایرانمنش، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، لاپاراسکوپی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هما ایرانمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هما ایرانمنش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هما ایرانمنش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هما ایرانمنش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هما ایرانمنش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس