عکس دکتر همایون رفعتی

دکتر همایون رفعتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر همایون رفعتی متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر همایون رفعتی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر همایون رفعتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر همایون رفعتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 93% مراجعین، دکتر همایون رفعتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر همایون رفعتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر همایون رفعتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر همایون رفعتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر همایون رفعتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر همایون رفعتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر همایون رفعتی به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه چهارم، واحد 410، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر همایون رفعتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر همایون رفعتی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر همایون رفعتی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر همایون رفعتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر همایون رفعتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر همایون رفعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر همایون رفعتی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر همایون رفعتی کجاست؟

مطب دکتر همایون رفعتی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه چهارم، واحد 410 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر همایون رفعتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر همایون رفعتی که 0 - 03132240869 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر همایون رفعتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر همایون رفعتی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر همایون رفعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر همایون رفعتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر همایون رفعتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر همایون رفعتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر همایون رفعتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس