عکس دکتر هدایت یعقوبی

دکتر هدایت یعقوبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر هدایت یعقوبی متخصص داخلی در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هدایت یعقوبی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • قزوین، خیابان شهید بابایی (خیابان دانشگاه) - خیابان استاندارد - جنب تعزیرات - پلاک 5-درمانگاه متخصصی داخلی رادمهر
 • 0
 • 02833671782
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 99976
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر هدایت یعقوبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هدایت یعقوبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر هدایت یعقوبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر هدایت یعقوبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هدایت یعقوبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هدایت یعقوبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هدایت یعقوبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هدایت یعقوبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هدایت یعقوبی به آدرس قزوین، خیابان شهید بابایی (خیابان دانشگاه) - خیابان استاندارد - جنب تعزیرات - پلاک 5-درمانگاه متخصصی داخلی رادمهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هدایت یعقوبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هدایت یعقوبی تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هدایت یعقوبی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هدایت یعقوبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هدایت یعقوبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر هدایت یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هدایت یعقوبی در زمینه متخصص داخلی، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هدایت یعقوبی کجاست؟

مطب دکتر هدایت یعقوبی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، خیابان شهید بابایی (خیابان دانشگاه) - خیابان استاندارد - جنب تعزیرات - پلاک 5-درمانگاه متخصصی داخلی رادمهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هدایت یعقوبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هدایت یعقوبی که 0 - 02833671782 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هدایت یعقوبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هدایت یعقوبی، متخصص داخلی، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هدایت یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هدایت یعقوبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هدایت یعقوبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هدایت یعقوبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هدایت یعقوبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس