X
عکس دکتر هاله سعید

دکتر هاله سعید

نوبت دهی اینترنتی دکتر هاله سعید متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هاله سعید نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرمان، باغ ملی، ابتدای شریعتی، ساختمان پزشکان دی
 • 0
 • 03432237644
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 49592
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر هاله سعید

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هاله سعید

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر هاله سعید را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر هاله سعید در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هاله سعید، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هاله سعید چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هاله سعید، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هاله سعید انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هاله سعید به آدرس کرمان، باغ ملی، ابتدای شریعتی، ساختمان پزشکان دی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هاله سعید رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هاله سعید تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هاله سعید به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هاله سعید، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هاله سعید مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر هاله سعید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هاله سعید در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هاله سعید کجاست؟

مطب دکتر هاله سعید به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، باغ ملی، ابتدای شریعتی، ساختمان پزشکان دی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هاله سعید، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هاله سعید که 0 - 03432237644 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هاله سعید چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هاله سعید، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هاله سعید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هاله سعید

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هاله سعید کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هاله سعید امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هاله سعید فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس