X
عکس دکتر هاشم لشگری

دکتر هاشم لشگری

نوبت دهی اینترنتی دکتر هاشم لشگری فوق تخصص بیماری‌های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هاشم لشگری نوبت بگیرید.

  • مغز و اعصاب کودکان
  • خیابان سید جمال الدین اسد ابادی روبه روی شیرینکده کوچه بینش 7 ساختمان رایا طبقه 7
  • 33634378
  • فوق تخصص بیماری‌های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
  • نظام پزشکی: 113939
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر هاشم لشگری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هاشم لشگری

پزشک پرطرفدار
بیش از 76% مراجعین، دکتر هاشم لشگری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
بهترین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
بهترین دکتر مغز و اعصاب کودکان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
بچه تحت درمان اقای دکتر هستن خداروشکر راضی ام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
خوش اخلاق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
در تخصص مغز و اعصاب کودکان دکتر هاشم لشگری در بندرعباس تک هستند
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
کاربلد و متخصص
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هاشم لشگری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هاشم لشگری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هاشم لشگری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هاشم لشگری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هاشم لشگری به آدرس خیابان سید جمال الدین اسد ابادی روبه روی شیرینکده کوچه بینش 7 ساختمان رایا طبقه 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هاشم لشگری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هاشم لشگری تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هاشم لشگری به عنوان یک پزشک فوق تخصص بیماری‌های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هاشم لشگری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هاشم لشگری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص بیماری‌های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) دریافت کنند.

دکتر هاشم لشگری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هاشم لشگری در زمینه فوق تخصص بیماری‌های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هاشم لشگری کجاست؟

مطب دکتر هاشم لشگری به عنوان یک پزشک فوق تخصص بیماری‌های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خیابان سید جمال الدین اسد ابادی روبه روی شیرینکده کوچه بینش 7 ساختمان رایا طبقه 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هاشم لشگری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هاشم لشگری که 33634378 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هاشم لشگری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هاشم لشگری، فوق تخصص بیماری‌های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم لشگری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هاشم لشگری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هاشم لشگری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هاشم لشگری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هاشم لشگری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس