X
عکس دکتر هاشم رفیع زاده

دکتر هاشم رفیع زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر هاشم رفیع زاده متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هاشم رفیع زاده نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • شیراز، بلوار مدرس، روبه روی درب دوم پایگاه، جنب دفتر اسناد رسمی، نرسیده به بانک صادرات
 • 0
 • 07137200111
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 54138
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر هاشم رفیع زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هاشم رفیع زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر هاشم رفیع زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر هاشم رفیع زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هاشم رفیع زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هاشم رفیع زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هاشم رفیع زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هاشم رفیع زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هاشم رفیع زاده به آدرس شیراز، بلوار مدرس، روبه روی درب دوم پایگاه، جنب دفتر اسناد رسمی، نرسیده به بانک صادرات، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هاشم رفیع زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هاشم رفیع زاده تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هاشم رفیع زاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هاشم رفیع زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هاشم رفیع زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر هاشم رفیع زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هاشم رفیع زاده در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هاشم رفیع زاده کجاست؟

مطب دکتر هاشم رفیع زاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار مدرس، روبه روی درب دوم پایگاه، جنب دفتر اسناد رسمی، نرسیده به بانک صادرات واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هاشم رفیع زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هاشم رفیع زاده که 0 - 07137200111 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هاشم رفیع زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هاشم رفیع زاده، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم رفیع زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هاشم رفیع زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هاشم رفیع زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هاشم رفیع زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هاشم رفیع زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس