X
عکس دکتر هادی طاهری

دکتر هادی طاهری

نوبت دهی اینترنتی دکتر هادی طاهری متخصص داخلی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هادی طاهری نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • داخلی
 • بندرعباس بلوار راه آهن پیامبر اعظم پشت سایت بانک ملی بالای داروخانه دکتر گلپایگانی درمانگاه آتیه
 • 07633521130
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 117359
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر هادی طاهری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هادی طاهری

پزشک پرطرفدار
بیش از 99% مراجعین، دکتر هادی طاهری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر هادی طاهری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هادی طاهری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هادی طاهری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هادی طاهری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هادی طاهری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هادی طاهری به آدرس بندرعباس بلوار راه آهن پیامبر اعظم پشت سایت بانک ملی بالای داروخانه دکتر گلپایگانی درمانگاه آتیه، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هادی طاهری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هادی طاهری تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هادی طاهری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هادی طاهری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هادی طاهری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر هادی طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هادی طاهری در زمینه متخصص داخلی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هادی طاهری کجاست؟

مطب دکتر هادی طاهری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس بلوار راه آهن پیامبر اعظم پشت سایت بانک ملی بالای داروخانه دکتر گلپایگانی درمانگاه آتیه واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هادی طاهری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هادی طاهری که - 07633521130 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هادی طاهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هادی طاهری، متخصص داخلی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هادی طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هادی طاهری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هادی طاهری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هادی طاهری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هادی طاهری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس