X
عکس دکتر هادی صیدگر

دکتر هادی صیدگر

نوبت دهی اینترنتی دکتر هادی صیدگر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هادی صیدگر نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها (پنج طبقه)، جنب بانک پارسیان، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 2
 • 0
 • 03134416501
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 115587
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر هادی صیدگر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هادی صیدگر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر هادی صیدگر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر هادی صیدگر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هادی صیدگر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هادی صیدگر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هادی صیدگر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هادی صیدگر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هادی صیدگر به آدرس اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها (پنج طبقه)، جنب بانک پارسیان، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هادی صیدگر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هادی صیدگر تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هادی صیدگر به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هادی صیدگر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هادی صیدگر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر هادی صیدگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هادی صیدگر در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هادی صیدگر کجاست؟

مطب دکتر هادی صیدگر به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها (پنج طبقه)، جنب بانک پارسیان، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هادی صیدگر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هادی صیدگر که 0 - 03134416501 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هادی صیدگر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هادی صیدگر، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هادی صیدگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هادی صیدگر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هادی صیدگر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هادی صیدگر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هادی صیدگر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس