X
عکس دکتر هادی شرونی

دکتر هادی شرونی

نوبت دهی اینترنتی دکتر هادی شرونی متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هادی شرونی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • شیراز، خیابان قصر دشت، جنب بیمارستان فرهمند فر، ساختمان اکسیر، طبقه 2، واحد 204
 • 0
 • 07136289391
 • متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن
 • نظام پزشکی: 102085
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر هادی شرونی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هادی شرونی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر هادی شرونی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر هادی شرونی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هادی شرونی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هادی شرونی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هادی شرونی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هادی شرونی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هادی شرونی به آدرس شیراز، خیابان قصر دشت، جنب بیمارستان فرهمند فر، ساختمان اکسیر، طبقه 2، واحد 204، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هادی شرونی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هادی شرونی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هادی شرونی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هادی شرونی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هادی شرونی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن دریافت کنند.

دکتر هادی شرونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هادی شرونی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هادی شرونی کجاست؟

مطب دکتر هادی شرونی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصر دشت، جنب بیمارستان فرهمند فر، ساختمان اکسیر، طبقه 2، واحد 204 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هادی شرونی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هادی شرونی که 0 - 07136289391 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هادی شرونی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هادی شرونی، متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هادی شرونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هادی شرونی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هادی شرونی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هادی شرونی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هادی شرونی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس