عکس دکتر هاجر معماری

دکتر هاجر معماری

نوبت دهی اینترنتی دکتر هاجر معماری متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هاجر معماری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر هاجر معماری

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر هاجر معماری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر هاجر معماری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر هاجر معماری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هاجر معماری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هاجر معماری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هاجر معماری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هاجر معماری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هاجر معماری به آدرس شیراز، فرهنگ شهر، جنب آتش نشانی، کوچه 44، ساختمان دیپلمات، طبقه 2، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هاجر معماری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هاجر معماری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هاجر معماری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هاجر معماری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هاجر معماری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر هاجر معماری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هاجر معماری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هاجر معماری کجاست؟

مطب دکتر هاجر معماری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، فرهنگ شهر، جنب آتش نشانی، کوچه 44، ساختمان دیپلمات، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هاجر معماری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هاجر معماری که 0 - 07136330192 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هاجر معماری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هاجر معماری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هاجر معماری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هاجر معماری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هاجر معماری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هاجر معماری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هاجر معماری فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر هاجر معماری

متخصص کودکان و نوزادان

نظر شما به انتخاب دکتر هاجر معماری توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس