X
عکس دکتر نیما اکبری

دکتر نیما اکبری

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیما اکبری متخصص قلب و عروق در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نیما اکبری نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول
 • 09039500611
 • 07632247759
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 127507
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیما اکبری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نیما اکبری

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر نیما اکبری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نیما اکبری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نیما اکبری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نیما اکبری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نیما اکبری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نیما اکبری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نیما اکبری به آدرس بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نیما اکبری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نیما اکبری تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نیما اکبری به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نیما اکبری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نیما اکبری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر نیما اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نیما اکبری در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نیما اکبری کجاست؟

مطب دکتر نیما اکبری به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نیما اکبری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نیما اکبری که 09039500611 - 07632247759 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نیما اکبری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیما اکبری، متخصص قلب و عروق، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نیما اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نیما اکبری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نیما اکبری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نیما اکبری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نیما اکبری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس