X
عکس دکتر نیلوفر نیک پوری

دکتر نیلوفر نیک پوری

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیلوفر نیک پوری متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نیلوفر نیک پوری نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، میدان ولیعصر، اول کریم خان، ساختمان 314، طبقه هشتم (درب اول)
 • 0
 • 0
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 58219
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیلوفر نیک پوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نیلوفر نیک پوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نیلوفر نیک پوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نیلوفر نیک پوری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نیلوفر نیک پوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نیلوفر نیک پوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نیلوفر نیک پوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نیلوفر نیک پوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نیلوفر نیک پوری به آدرس تهران، میدان ولیعصر، اول کریم خان، ساختمان 314، طبقه هشتم (درب اول)، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نیلوفر نیک پوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نیلوفر نیک پوری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نیلوفر نیک پوری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نیلوفر نیک پوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نیلوفر نیک پوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر نیلوفر نیک پوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نیلوفر نیک پوری در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نیلوفر نیک پوری کجاست؟

مطب دکتر نیلوفر نیک پوری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ولیعصر، اول کریم خان، ساختمان 314، طبقه هشتم (درب اول) واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نیلوفر نیک پوری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نیلوفر نیک پوری که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نیلوفر نیک پوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیلوفر نیک پوری، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر نیک پوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نیلوفر نیک پوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نیلوفر نیک پوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نیلوفر نیک پوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نیلوفر نیک پوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس