X
عکس دکتر نیلوفر شکیباییان

دکتر نیلوفر شکیباییان

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیلوفر شکیباییان متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نیلوفر شکیباییان نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، تجریش، میدان قدس، خیابان دزاشیب، بعد از آتش نشانی، ساختمان پزشکان 178، طبقه اول
 • 0
 • 02122717653
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 32643
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیلوفر شکیباییان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نیلوفر شکیباییان

پزشک پرطرفدار
بیش از 93% مراجعین، دکتر نیلوفر شکیباییان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 85% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نیلوفر شکیباییان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نیلوفر شکیباییان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نیلوفر شکیباییان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نیلوفر شکیباییان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نیلوفر شکیباییان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نیلوفر شکیباییان به آدرس تهران، تجریش، میدان قدس، خیابان دزاشیب، بعد از آتش نشانی، ساختمان پزشکان 178، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نیلوفر شکیباییان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نیلوفر شکیباییان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نیلوفر شکیباییان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نیلوفر شکیباییان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نیلوفر شکیباییان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نیلوفر شکیباییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نیلوفر شکیباییان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نیلوفر شکیباییان کجاست؟

مطب دکتر نیلوفر شکیباییان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تجریش، میدان قدس، خیابان دزاشیب، بعد از آتش نشانی، ساختمان پزشکان 178، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نیلوفر شکیباییان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نیلوفر شکیباییان که 0 - 02122717653 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نیلوفر شکیباییان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیلوفر شکیباییان، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر شکیباییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نیلوفر شکیباییان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نیلوفر شکیباییان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نیلوفر شکیباییان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نیلوفر شکیباییان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس