X
عکس دکتر نیره مدرسی

دکتر نیره مدرسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیره مدرسی متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نیره مدرسی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهرانريال فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید زهدی (امین)، بین خیابان شهید اکبری و شهید ملکی، پلاک 363، طبقه 1
 • 0
 • 02177144773
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 51508
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیره مدرسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نیره مدرسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نیره مدرسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نیره مدرسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نیره مدرسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نیره مدرسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نیره مدرسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نیره مدرسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نیره مدرسی به آدرس تهرانريال فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید زهدی (امین)، بین خیابان شهید اکبری و شهید ملکی، پلاک 363، طبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نیره مدرسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نیره مدرسی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نیره مدرسی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نیره مدرسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نیره مدرسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر نیره مدرسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نیره مدرسی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نیره مدرسی کجاست؟

مطب دکتر نیره مدرسی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهرانريال فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید زهدی (امین)، بین خیابان شهید اکبری و شهید ملکی، پلاک 363، طبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نیره مدرسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نیره مدرسی که 0 - 02177144773 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نیره مدرسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیره مدرسی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نیره مدرسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نیره مدرسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نیره مدرسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نیره مدرسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نیره مدرسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس