X
عکس دکتر نیره فصیحی فرد

دکتر نیره فصیحی فرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیره فصیحی فرد متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نیره فصیحی فرد نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد، احمدآباد، محتشمی 1، جنب داروخانه دکتر سالاری، طبقه اول
 • 0
 • 05138414814
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 25619
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر نیره فصیحی فرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نیره فصیحی فرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر نیره فصیحی فرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نیره فصیحی فرد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نیره فصیحی فرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نیره فصیحی فرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نیره فصیحی فرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نیره فصیحی فرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نیره فصیحی فرد به آدرس مشهد، احمدآباد، محتشمی 1، جنب داروخانه دکتر سالاری، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نیره فصیحی فرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نیره فصیحی فرد تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نیره فصیحی فرد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نیره فصیحی فرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نیره فصیحی فرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نیره فصیحی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نیره فصیحی فرد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نیره فصیحی فرد کجاست؟

مطب دکتر نیره فصیحی فرد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمدآباد، محتشمی 1، جنب داروخانه دکتر سالاری، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نیره فصیحی فرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نیره فصیحی فرد که 0 - 05138414814 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نیره فصیحی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیره فصیحی فرد، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نیره فصیحی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نیره فصیحی فرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نیره فصیحی فرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نیره فصیحی فرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نیره فصیحی فرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس