X
عکس دکتر نگین معلمی

دکتر نگین معلمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نگین معلمی متخصص زنان و زایمان در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نگین معلمی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر نگین معلمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نگین معلمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر نگین معلمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 97% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نگین معلمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نگین معلمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نگین معلمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نگین معلمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نگین معلمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نگین معلمی به آدرس چهارراه فاطمیه،جنب ساختمان پزشک، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نگین معلمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نگین معلمی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نگین معلمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نگین معلمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نگین معلمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان دریافت کنند.

دکتر نگین معلمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نگین معلمی در زمینه متخصص زنان و زایمان، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نگین معلمی کجاست؟

مطب دکتر نگین معلمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان در شهر بندرعباس فعالیت میکند، چهارراه فاطمیه،جنب ساختمان پزشک واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نگین معلمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نگین معلمی که 07632248485 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نگین معلمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نگین معلمی، متخصص زنان و زایمان، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نگین معلمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نگین معلمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نگین معلمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نگین معلمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نگین معلمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس