عکس دکتر نگار قاضیانی

دکتر نگار قاضیانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نگار قاضیانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نگار قاضیانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، کوچه پدیدار، ساختمان شهروز طبقه اول واحد۱۳
 • 0
 • 02186083892
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 127905
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نگار قاضیانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نگار قاضیانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نگار قاضیانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نگار قاضیانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نگار قاضیانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نگار قاضیانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نگار قاضیانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نگار قاضیانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نگار قاضیانی به آدرس تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، کوچه پدیدار، ساختمان شهروز طبقه اول واحد۱۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نگار قاضیانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نگار قاضیانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نگار قاضیانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نگار قاضیانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نگار قاضیانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نگار قاضیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نگار قاضیانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نگار قاضیانی کجاست؟

مطب دکتر نگار قاضیانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، کوچه پدیدار، ساختمان شهروز طبقه اول واحد۱۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نگار قاضیانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نگار قاضیانی که 0 - 02186083892 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نگار قاضیانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نگار قاضیانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نگار قاضیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نگار قاضیانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نگار قاضیانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نگار قاضیانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نگار قاضیانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس