X
عکس دکتر نکیسا درویشی

دکتر نکیسا درویشی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نکیسا درویشی متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نکیسا درویشی نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بین خیابان یادگار و درختی، پلاک 139، طبقه پایین داروخلنه دکتر شادی احمدی
 • 09306062043
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • نظام پزشکی: 76004
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نکیسا درویشی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نکیسا درویشی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر نکیسا درویشی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نکیسا درویشی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نکیسا درویشی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نکیسا درویشی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نکیسا درویشی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نکیسا درویشی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نکیسا درویشی به آدرس تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بین خیابان یادگار و درختی، پلاک 139، طبقه پایین داروخلنه دکتر شادی احمدی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نکیسا درویشی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نکیسا درویشی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نکیسا درویشی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نکیسا درویشی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نکیسا درویشی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) دریافت کنند.

دکتر نکیسا درویشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نکیسا درویشی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نکیسا درویشی کجاست؟

مطب دکتر نکیسا درویشی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بین خیابان یادگار و درختی، پلاک 139، طبقه پایین داروخلنه دکتر شادی احمدی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نکیسا درویشی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نکیسا درویشی که 09306062043 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نکیسا درویشی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نکیسا درویشی، متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نکیسا درویشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نکیسا درویشی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نکیسا درویشی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نکیسا درویشی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نکیسا درویشی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس