عکس دکتر نوید جهانی

دکتر نوید جهانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوید جهانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوید جهانی نوبت بگیرید.

 • طب فیزیکی و توان بخشی
 • بندرعباس بولوار سید جمال نرسیده به چهاراه فاطمیه روبرو عکاسی ساسان ساختمان اسپینال طبقه فوقانی فرش الماس کویر طبقه 3 واحد7
 • 0
 • 07632240129
 • متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • نظام پزشکی: 106339
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوید جهانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نوید جهانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر نوید جهانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نوید جهانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوید جهانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوید جهانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوید جهانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوید جهانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوید جهانی به آدرس بندرعباس بولوار سید جمال نرسیده به چهاراه فاطمیه روبرو عکاسی ساسان ساختمان اسپینال طبقه فوقانی فرش الماس کویر طبقه 3 واحد7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوید جهانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوید جهانی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوید جهانی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوید جهانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوید جهانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر نوید جهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوید جهانی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوید جهانی کجاست؟

مطب دکتر نوید جهانی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس بولوار سید جمال نرسیده به چهاراه فاطمیه روبرو عکاسی ساسان ساختمان اسپینال طبقه فوقانی فرش الماس کویر طبقه 3 واحد7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوید جهانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوید جهانی که 0 - 07632240129 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوید جهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوید جهانی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوید جهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوید جهانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوید جهانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوید جهانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوید جهانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس