X
عکس دکتر نوید اکبرپور

دکتر نوید اکبرپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوید اکبرپور متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق متخصصی کلورکتال،بیماریهای روده و مقعد در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوید اکبرپور نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان ممتخصصین، طبقه دوم
 • 0
 • 08337220540
 • متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق متخصصی کلورکتال،بیماریهای روده و مقعد
 • نظام پزشکی: 56969
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوید اکبرپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نوید اکبرپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نوید اکبرپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نوید اکبرپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوید اکبرپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوید اکبرپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوید اکبرپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوید اکبرپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوید اکبرپور به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان ممتخصصین، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوید اکبرپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوید اکبرپور تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوید اکبرپور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق متخصصی کلورکتال،بیماریهای روده و مقعد، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوید اکبرپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوید اکبرپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فلوشیپ فوق متخصصی کلورکتال،بیماریهای روده و مقعد دریافت کنند.

دکتر نوید اکبرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوید اکبرپور در زمینه متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق متخصصی کلورکتال،بیماریهای روده و مقعد، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوید اکبرپور کجاست؟

مطب دکتر نوید اکبرپور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق متخصصی کلورکتال،بیماریهای روده و مقعد در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان ممتخصصین، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوید اکبرپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوید اکبرپور که 0 - 08337220540 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوید اکبرپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوید اکبرپور، متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق متخصصی کلورکتال،بیماریهای روده و مقعد، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوید اکبرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوید اکبرپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوید اکبرپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوید اکبرپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوید اکبرپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس