عکس دکتر نوید آرسته

دکتر نوید آرسته

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوید آرسته پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوید آرسته نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، بلوار آزادی، حدفاصل خاکشناسی و ارم، نبش کوچه 19، طبقه فوقانی بانک صادرات، کلینیک دندانپزشکی دکتر آرسته
 • 0
 • 07132273937
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 132754
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوید آرسته

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر نوید آرسته

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نوید آرسته را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نوید آرسته ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوید آرسته، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوید آرسته چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوید آرسته، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوید آرسته انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوید آرسته به آدرس شیراز، بلوار آزادی، حدفاصل خاکشناسی و ارم، نبش کوچه 19، طبقه فوقانی بانک صادرات، کلینیک دندانپزشکی دکتر آرسته، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوید آرسته رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوید آرسته تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوید آرسته به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوید آرسته، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوید آرسته مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر نوید آرسته در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوید آرسته در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوید آرسته کجاست؟

مطب دکتر نوید آرسته به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار آزادی، حدفاصل خاکشناسی و ارم، نبش کوچه 19، طبقه فوقانی بانک صادرات، کلینیک دندانپزشکی دکتر آرسته واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوید آرسته، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوید آرسته که 0 - 07132273937 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوید آرسته چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوید آرسته، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوید آرسته می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوید آرسته

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوید آرسته کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوید آرسته امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوید آرسته فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر نوید آرسته

پزشک دندان پزشک

نظر شما به انتخاب دکتر نوید آرسته توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس