عکس دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی

دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تبریز، خیابان امام، روبه روی کلانترکوچه، ساختمان ایستگاه مترو، طبقه3
 • 0
 • 04133366915
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان
 • نظام پزشکی: 112346
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی به آدرس تبریز، خیابان امام، روبه روی کلانترکوچه، ساختمان ایستگاه مترو، طبقه3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان دریافت کنند.

دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی کجاست؟

مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان امام، روبه روی کلانترکوچه، ساختمان ایستگاه مترو، طبقه3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی که 0 - 04133366915 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس