عکس دکتر نوشین مهربد

دکتر نوشین مهربد

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین مهربد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوشین مهربد نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • اصفهان، خیابان بزرگمهر، نرسیده به چهارراه هشت بهشت، جنب پارکینگ ساختمان پاسارگاد، واحد 8، طبقه 3
 • 0
 • 03132687361
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 113900
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین مهربد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نوشین مهربد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نوشین مهربد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نوشین مهربد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوشین مهربد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوشین مهربد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوشین مهربد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوشین مهربد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوشین مهربد به آدرس اصفهان، خیابان بزرگمهر، نرسیده به چهارراه هشت بهشت، جنب پارکینگ ساختمان پاسارگاد، واحد 8، طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوشین مهربد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوشین مهربد تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوشین مهربد به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوشین مهربد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوشین مهربد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر نوشین مهربد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوشین مهربد در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوشین مهربد کجاست؟

مطب دکتر نوشین مهربد به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان بزرگمهر، نرسیده به چهارراه هشت بهشت، جنب پارکینگ ساختمان پاسارگاد، واحد 8، طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوشین مهربد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوشین مهربد که 0 - 03132687361 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوشین مهربد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوشین مهربد، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین مهربد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوشین مهربد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوشین مهربد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوشین مهربد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوشین مهربد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس