X
عکس دکتر نوشین سنگول

دکتر نوشین سنگول

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین سنگول متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوشین سنگول نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، اول گیشا، جنب داروخانه کیهان، پلاک ۲۵ طبقه همکف
 • 0
 • 02188275005
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 31297
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین سنگول

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نوشین سنگول

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر نوشین سنگول را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نوشین سنگول در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوشین سنگول، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوشین سنگول چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوشین سنگول، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوشین سنگول انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوشین سنگول به آدرس تهران، اول گیشا، جنب داروخانه کیهان، پلاک ۲۵ طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوشین سنگول رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوشین سنگول تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوشین سنگول به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوشین سنگول، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوشین سنگول مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و جراح و مزنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نوشین سنگول در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوشین سنگول در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوشین سنگول کجاست؟

مطب دکتر نوشین سنگول به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، اول گیشا، جنب داروخانه کیهان، پلاک ۲۵ طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوشین سنگول، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوشین سنگول که 0 - 02188275005 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوشین سنگول چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوشین سنگول، متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین سنگول می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوشین سنگول

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوشین سنگول کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوشین سنگول امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوشین سنگول فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس