عکس دکتر نوشین دخت دادجو

دکتر نوشین دخت دادجو

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین دخت دادجو متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوشین دخت دادجو نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش خیابان باغشاه(فلسطین) و بیست متری سینما سعدی، جنب اداره محیط زیست، ساختمان اول، طبقه چهارم
 • 0
 • 07132318130
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 53514
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین دخت دادجو

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نوشین دخت دادجو

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نوشین دخت دادجو را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نوشین دخت دادجو ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوشین دخت دادجو، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوشین دخت دادجو چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوشین دخت دادجو، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوشین دخت دادجو انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوشین دخت دادجو به آدرس شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش خیابان باغشاه(فلسطین) و بیست متری سینما سعدی، جنب اداره محیط زیست، ساختمان اول، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوشین دخت دادجو رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوشین دخت دادجو تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوشین دخت دادجو به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوشین دخت دادجو، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوشین دخت دادجو مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نوشین دخت دادجو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوشین دخت دادجو در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوشین دخت دادجو کجاست؟

مطب دکتر نوشین دخت دادجو به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش خیابان باغشاه(فلسطین) و بیست متری سینما سعدی، جنب اداره محیط زیست، ساختمان اول، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوشین دخت دادجو، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوشین دخت دادجو که 0 - 07132318130 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوشین دخت دادجو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوشین دخت دادجو، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین دخت دادجو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوشین دخت دادجو

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوشین دخت دادجو کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوشین دخت دادجو امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوشین دخت دادجو فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس