X
عکس دکتر نوشین آرام بنیاد

دکتر نوشین آرام بنیاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین آرام بنیاد متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ لاپاراسکوپی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوشین آرام بنیاد نوبت بگیرید.

  • زنان و زایمان
  • تهران، قیطریه، ضلع جنوبی پارک قیطریه، نرسیده به پل صدر، سمت راست کلینیک نسیم قیطریه
  • 09394066675
  • 0
  • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ لاپاراسکوپی
  • نظام پزشکی: 74533

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین آرام بنیاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نوشین آرام بنیاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نوشین آرام بنیاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نوشین آرام بنیاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوشین آرام بنیاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوشین آرام بنیاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوشین آرام بنیاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوشین آرام بنیاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوشین آرام بنیاد به آدرس تهران، قیطریه، ضلع جنوبی پارک قیطریه، نرسیده به پل صدر، سمت راست کلینیک نسیم قیطریه، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوشین آرام بنیاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوشین آرام بنیاد تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوشین آرام بنیاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ لاپاراسکوپی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوشین آرام بنیاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوشین آرام بنیاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ لاپاراسکوپی دریافت کنند.

دکتر نوشین آرام بنیاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوشین آرام بنیاد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ لاپاراسکوپی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوشین آرام بنیاد کجاست؟

مطب دکتر نوشین آرام بنیاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ لاپاراسکوپی در شهر فعالیت میکند، تهران، قیطریه، ضلع جنوبی پارک قیطریه، نرسیده به پل صدر، سمت راست کلینیک نسیم قیطریه واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوشین آرام بنیاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوشین آرام بنیاد که 09394066675 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوشین آرام بنیاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوشین آرام بنیاد، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ لاپاراسکوپی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین آرام بنیاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوشین آرام بنیاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوشین آرام بنیاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوشین آرام بنیاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوشین آرام بنیاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس