X
عکس دکتر نوذر خطیبی

دکتر نوذر خطیبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوذر خطیبی پزشک دندان پزشک در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوذر خطیبی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • تهران، کردستان شمال، بالاتر از ملاصدرا، پلاک ۳، ساختمان ایرانیا، طبقه ۲، واحد ۶
 • 09363487298
 • 0
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 34910
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوذر خطیبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نوذر خطیبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر نوذر خطیبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نوذر خطیبی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوذر خطیبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوذر خطیبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوذر خطیبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوذر خطیبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوذر خطیبی به آدرس تهران، کردستان شمال، بالاتر از ملاصدرا، پلاک ۳، ساختمان ایرانیا، طبقه ۲، واحد ۶، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوذر خطیبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوذر خطیبی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوذر خطیبی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوذر خطیبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوذر خطیبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر نوذر خطیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوذر خطیبی در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوذر خطیبی کجاست؟

مطب دکتر نوذر خطیبی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، کردستان شمال، بالاتر از ملاصدرا، پلاک ۳، ساختمان ایرانیا، طبقه ۲، واحد ۶ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوذر خطیبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوذر خطیبی که 09363487298 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوذر خطیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوذر خطیبی، پزشک دندان پزشک، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوذر خطیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوذر خطیبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوذر خطیبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوذر خطیبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوذر خطیبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس