عکس دکتر نفیسه مهدوی

دکتر نفیسه مهدوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نفیسه مهدوی دکترای روانشناسی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نفیسه مهدوی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان شریف، طبقه 3
 • 0
 • 04135425610
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 4501
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر نفیسه مهدوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نفیسه مهدوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نفیسه مهدوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نفیسه مهدوی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نفیسه مهدوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نفیسه مهدوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نفیسه مهدوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نفیسه مهدوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نفیسه مهدوی به آدرس تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان شریف، طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نفیسه مهدوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نفیسه مهدوی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نفیسه مهدوی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نفیسه مهدوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نفیسه مهدوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر نفیسه مهدوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نفیسه مهدوی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نفیسه مهدوی کجاست؟

مطب دکتر نفیسه مهدوی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان شریف، طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نفیسه مهدوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نفیسه مهدوی که 0 - 04135425610 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نفیسه مهدوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نفیسه مهدوی، دکترای روانشناسی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه مهدوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نفیسه مهدوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نفیسه مهدوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نفیسه مهدوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نفیسه مهدوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس