عکس دکتر نعیمه فتح اله زاده

دکتر نعیمه فتح اله زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر نعیمه فتح اله زاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نعیمه فتح اله زاده نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهارراه باغ ملی، ساختمان اردیبهشت، طبقه دوم، واحد 304
 • 09137640080
 • 0
 • متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
 • نظام پزشکی: 109478
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر نعیمه فتح اله زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نعیمه فتح اله زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 37% مراجعین، دکتر نعیمه فتح اله زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نعیمه فتح اله زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نعیمه فتح اله زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نعیمه فتح اله زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نعیمه فتح اله زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نعیمه فتح اله زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده به آدرس کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهارراه باغ ملی، ساختمان اردیبهشت، طبقه دوم، واحد 304، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نعیمه فتح اله زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نعیمه فتح اله زاده تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نعیمه فتح اله زاده به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نعیمه فتح اله زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نعیمه فتح اله زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر نعیمه فتح اله زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نعیمه فتح اله زاده در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده کجاست؟

مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهارراه باغ ملی، ساختمان اردیبهشت، طبقه دوم، واحد 304 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده که 09137640080 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نعیمه فتح اله زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نعیمه فتح اله زاده، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نعیمه فتح اله زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نعیمه فتح اله زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نعیمه فتح اله زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نعیمه فتح اله زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس