عکس دکتر نسرین رضوان دوست

دکتر نسرین رضوان دوست

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین رضوان دوست متخصص داخلی در شهر اردبیل و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نسرین رضوان دوست نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • اردبیل، 18متری آزادگان، پشت بیمارستان امام خمینی، مجتمع پزشکان، طبقه 2، واحد68
 • 0
 • 04533251289
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 121070
 • اردبیل

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین رضوان دوست

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نسرین رضوان دوست

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نسرین رضوان دوست را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نسرین رضوان دوست ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نسرین رضوان دوست، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نسرین رضوان دوست چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نسرین رضوان دوست، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نسرین رضوان دوست انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نسرین رضوان دوست به آدرس اردبیل، 18متری آزادگان، پشت بیمارستان امام خمینی، مجتمع پزشکان، طبقه 2، واحد68، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نسرین رضوان دوست رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نسرین رضوان دوست تنها بیماران اردبیل را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نسرین رضوان دوست به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر اردبیل مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اردبیل و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نسرین رضوان دوست، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نسرین رضوان دوست مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر نسرین رضوان دوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نسرین رضوان دوست در زمینه متخصص داخلی، در شهر اردبیل فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نسرین رضوان دوست کجاست؟

مطب دکتر نسرین رضوان دوست به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر اردبیل فعالیت میکند، اردبیل، 18متری آزادگان، پشت بیمارستان امام خمینی، مجتمع پزشکان، طبقه 2، واحد68 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نسرین رضوان دوست، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نسرین رضوان دوست که 0 - 04533251289 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نسرین رضوان دوست چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسرین رضوان دوست، متخصص داخلی، در شهر اردبیل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین رضوان دوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نسرین رضوان دوست

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نسرین رضوان دوست کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نسرین رضوان دوست امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نسرین رضوان دوست فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس