X
عکس دکتر نسرین امیری

دکتر نسرین امیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین امیری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نسرین امیری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان آذربایجان، تقاطع خیابان خوش، پلاک 829، جنب داروخانه جوکار، طبقه اول
 • 0
 • 02166423979
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 25025
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین امیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نسرین امیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نسرین امیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نسرین امیری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نسرین امیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نسرین امیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نسرین امیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نسرین امیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نسرین امیری به آدرس تهران، خیابان آذربایجان، تقاطع خیابان خوش، پلاک 829، جنب داروخانه جوکار، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نسرین امیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نسرین امیری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نسرین امیری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نسرین امیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نسرین امیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نسرین امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نسرین امیری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نسرین امیری کجاست؟

مطب دکتر نسرین امیری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان آذربایجان، تقاطع خیابان خوش، پلاک 829، جنب داروخانه جوکار، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نسرین امیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نسرین امیری که 0 - 02166423979 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نسرین امیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسرین امیری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نسرین امیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نسرین امیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نسرین امیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نسرین امیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس