X
عکس دکتر نسرین احمدی

دکتر نسرین احمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین احمدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و رزیدنت مغز و اعصاب در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نسرین احمدی نوبت بگیرید.

  • مغز و اعصاب
  • 0
  • 0
  • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و رزیدنت مغز و اعصاب
  • نظام پزشکی: 174994

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین احمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نسرین احمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نسرین احمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نسرین احمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نسرین احمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نسرین احمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نسرین احمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نسرین احمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نسرین احمدی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نسرین احمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نسرین احمدی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نسرین احمدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و رزیدنت مغز و اعصاب، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نسرین احمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نسرین احمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) و رزیدنت مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر نسرین احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نسرین احمدی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و رزیدنت مغز و اعصاب، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نسرین احمدی کجاست؟

مطب دکتر نسرین احمدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و رزیدنت مغز و اعصاب در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نسرین احمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نسرین احمدی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نسرین احمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسرین احمدی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و رزیدنت مغز و اعصاب، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نسرین احمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نسرین احمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نسرین احمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نسرین احمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس