عکس دکتر نسرین آجیلیان

دکتر نسرین آجیلیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین آجیلیان متخصص داخلی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نسرین آجیلیان نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه 5، واحد 501
 • 0
 • 02632568004
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 41081
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین آجیلیان

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر نسرین آجیلیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نسرین آجیلیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نسرین آجیلیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نسرین آجیلیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نسرین آجیلیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نسرین آجیلیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نسرین آجیلیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نسرین آجیلیان به آدرس کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه 5، واحد 501، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نسرین آجیلیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نسرین آجیلیان تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نسرین آجیلیان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نسرین آجیلیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نسرین آجیلیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر نسرین آجیلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نسرین آجیلیان در زمینه متخصص داخلی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نسرین آجیلیان کجاست؟

مطب دکتر نسرین آجیلیان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه 5، واحد 501 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نسرین آجیلیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نسرین آجیلیان که 0 - 02632568004 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نسرین آجیلیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسرین آجیلیان، متخصص داخلی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین آجیلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نسرین آجیلیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نسرین آجیلیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نسرین آجیلیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نسرین آجیلیان فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر نسرین آجیلیان

متخصص داخلی

نظر شما به انتخاب دکتر نسرین آجیلیان توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس