X
عکس دکتر نسترن خسروی رستمی

دکتر نسترن خسروی رستمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسترن خسروی رستمی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نسترن خسروی رستمی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از مطهری، پایین تر از کوچه ۲۴، پلاک ۱۴۰
 • 0
 • 02188824325
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
 • نظام پزشکی: 23066
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسترن خسروی رستمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نسترن خسروی رستمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نسترن خسروی رستمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نسترن خسروی رستمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نسترن خسروی رستمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نسترن خسروی رستمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نسترن خسروی رستمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نسترن خسروی رستمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نسترن خسروی رستمی به آدرس تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از مطهری، پایین تر از کوچه ۲۴، پلاک ۱۴۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نسترن خسروی رستمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نسترن خسروی رستمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نسترن خسروی رستمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نسترن خسروی رستمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نسترن خسروی رستمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی و پیرامون تولد دریافت کنند.

دکتر نسترن خسروی رستمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نسترن خسروی رستمی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نسترن خسروی رستمی کجاست؟

مطب دکتر نسترن خسروی رستمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از مطهری، پایین تر از کوچه ۲۴، پلاک ۱۴۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نسترن خسروی رستمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نسترن خسروی رستمی که 0 - 02188824325 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نسترن خسروی رستمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسترن خسروی رستمی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن خسروی رستمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نسترن خسروی رستمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نسترن خسروی رستمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نسترن خسروی رستمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نسترن خسروی رستمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس