عکس دکتر نزهت السادات نجفی

دکتر نزهت السادات نجفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نزهت السادات نجفی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نزهت السادات نجفی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه ولی عصر ( خیابان صبای جنوبی سابق)، خیابان برادران مظفر جنوبی، نبش محتشم، بیمارستان مداین
 • 09175981948
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 24324
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نزهت السادات نجفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نزهت السادات نجفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نزهت السادات نجفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نزهت السادات نجفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نزهت السادات نجفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نزهت السادات نجفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نزهت السادات نجفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نزهت السادات نجفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نزهت السادات نجفی به آدرس تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه ولی عصر ( خیابان صبای جنوبی سابق)، خیابان برادران مظفر جنوبی، نبش محتشم، بیمارستان مداین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نزهت السادات نجفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نزهت السادات نجفی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نزهت السادات نجفی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نزهت السادات نجفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نزهت السادات نجفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نزهت السادات نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نزهت السادات نجفی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نزهت السادات نجفی کجاست؟

مطب دکتر نزهت السادات نجفی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه ولی عصر ( خیابان صبای جنوبی سابق)، خیابان برادران مظفر جنوبی، نبش محتشم، بیمارستان مداین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نزهت السادات نجفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نزهت السادات نجفی که 09175981948 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نزهت السادات نجفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نزهت السادات نجفی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نزهت السادات نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نزهت السادات نجفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نزهت السادات نجفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نزهت السادات نجفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نزهت السادات نجفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس