X
عکس دکتر نرگس ندیم زاده

دکتر نرگس ندیم زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر نرگس ندیم زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ فوقمتخصصی پریناتولوژی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نرگس ندیم زاده نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، برج آراد، طبقه چهارم
 • 09394466069
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ فوقمتخصصی پریناتولوژی
 • نظام پزشکی: 114801
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر نرگس ندیم زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نرگس ندیم زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نرگس ندیم زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نرگس ندیم زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نرگس ندیم زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نرگس ندیم زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نرگس ندیم زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نرگس ندیم زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نرگس ندیم زاده به آدرس کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، برج آراد، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نرگس ندیم زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نرگس ندیم زاده تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نرگس ندیم زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ فوقمتخصصی پریناتولوژی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نرگس ندیم زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نرگس ندیم زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ فوقمتخصصی پریناتولوژی دریافت کنند.

دکتر نرگس ندیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نرگس ندیم زاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ فوقمتخصصی پریناتولوژی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نرگس ندیم زاده کجاست؟

مطب دکتر نرگس ندیم زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ فوقمتخصصی پریناتولوژی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، برج آراد، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نرگس ندیم زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نرگس ندیم زاده که 09394466069 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نرگس ندیم زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرگس ندیم زاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ فوقمتخصصی پریناتولوژی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس ندیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نرگس ندیم زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نرگس ندیم زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نرگس ندیم زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نرگس ندیم زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس