X
عکس دکتر نرگس رخش بهار

دکتر نرگس رخش بهار

نوبت دهی اینترنتی دکتر نرگس رخش بهار متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نرگس رخش بهار نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد، احمدآباد، بین عارف و محتشمی، ساختمان پزشکان فرید، طبقه دوم
 • 0
 • 05138423898
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 122158
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر نرگس رخش بهار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نرگس رخش بهار

پزشک پرطرفدار
بیش از 74% مراجعین، دکتر نرگس رخش بهار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 89% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نرگس رخش بهار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نرگس رخش بهار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نرگس رخش بهار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نرگس رخش بهار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نرگس رخش بهار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نرگس رخش بهار به آدرس مشهد، احمدآباد، بین عارف و محتشمی، ساختمان پزشکان فرید، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نرگس رخش بهار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نرگس رخش بهار تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نرگس رخش بهار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نرگس رخش بهار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نرگس رخش بهار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نرگس رخش بهار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نرگس رخش بهار در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نرگس رخش بهار کجاست؟

مطب دکتر نرگس رخش بهار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمدآباد، بین عارف و محتشمی، ساختمان پزشکان فرید، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نرگس رخش بهار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نرگس رخش بهار که 0 - 05138423898 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نرگس رخش بهار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرگس رخش بهار، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس رخش بهار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نرگس رخش بهار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نرگس رخش بهار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نرگس رخش بهار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نرگس رخش بهار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس