عکس دکتر نرمین شفقی

دکتر نرمین شفقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نرمین شفقی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نرمین شفقی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • ارومیه، خیام شمالی، جنب آموزش و پرورش، ساختمان دی
 • 0
 • 04432238568
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 36701
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر نرمین شفقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نرمین شفقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نرمین شفقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نرمین شفقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نرمین شفقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نرمین شفقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نرمین شفقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نرمین شفقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نرمین شفقی به آدرس ارومیه، خیام شمالی، جنب آموزش و پرورش، ساختمان دی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نرمین شفقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نرمین شفقی تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نرمین شفقی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نرمین شفقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نرمین شفقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نرمین شفقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نرمین شفقی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نرمین شفقی کجاست؟

مطب دکتر نرمین شفقی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیام شمالی، جنب آموزش و پرورش، ساختمان دی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نرمین شفقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نرمین شفقی که 0 - 04432238568 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نرمین شفقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرمین شفقی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نرمین شفقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نرمین شفقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نرمین شفقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نرمین شفقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نرمین شفقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس