عکس دکتر نجیبه علی یاری

دکتر نجیبه علی یاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر نجیبه علی یاری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نجیبه علی یاری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاشانی، تقاطع ستاری (ضلع جنوبی)، ساختمان مینیاتور، واحد 5
 • 0
 • 02144155912
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 52990
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نجیبه علی یاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نجیبه علی یاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نجیبه علی یاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نجیبه علی یاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نجیبه علی یاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نجیبه علی یاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نجیبه علی یاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نجیبه علی یاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نجیبه علی یاری به آدرس تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاشانی، تقاطع ستاری (ضلع جنوبی)، ساختمان مینیاتور، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نجیبه علی یاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نجیبه علی یاری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نجیبه علی یاری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نجیبه علی یاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نجیبه علی یاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نجیبه علی یاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نجیبه علی یاری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نجیبه علی یاری کجاست؟

مطب دکتر نجیبه علی یاری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاشانی، تقاطع ستاری (ضلع جنوبی)، ساختمان مینیاتور، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نجیبه علی یاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نجیبه علی یاری که 0 - 02144155912 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نجیبه علی یاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نجیبه علی یاری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نجیبه علی یاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نجیبه علی یاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نجیبه علی یاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نجیبه علی یاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نجیبه علی یاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس