عکس دکتر نجمه یزدانی جهرمی

دکتر نجمه یزدانی جهرمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نجمه یزدانی جهرمی پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نجمه یزدانی جهرمی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، اردیبهشت، بین باغشاه و بیست متری، ساختمان بهار، طبقه سوم
 • 09170604242
 • 0
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 115183
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر نجمه یزدانی جهرمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نجمه یزدانی جهرمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نجمه یزدانی جهرمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نجمه یزدانی جهرمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نجمه یزدانی جهرمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نجمه یزدانی جهرمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نجمه یزدانی جهرمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نجمه یزدانی جهرمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی به آدرس شیراز، اردیبهشت، بین باغشاه و بیست متری، ساختمان بهار، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نجمه یزدانی جهرمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نجمه یزدانی جهرمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نجمه یزدانی جهرمی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نجمه یزدانی جهرمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نجمه یزدانی جهرمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر نجمه یزدانی جهرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نجمه یزدانی جهرمی در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی کجاست؟

مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، اردیبهشت، بین باغشاه و بیست متری، ساختمان بهار، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی که 09170604242 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نجمه یزدانی جهرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نجمه یزدانی جهرمی، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه یزدانی جهرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نجمه یزدانی جهرمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نجمه یزدانی جهرمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نجمه یزدانی جهرمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس