X
عکس دکتر ناهید کیان مهر

دکتر ناهید کیان مهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید کیان مهر متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناهید کیان مهر نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • تهران، بین بزرگراه چمران و خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی پلاک 65 طبقه 2 واحد 7
 • 0
 • 02166570377
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • نظام پزشکی: 53077
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید کیان مهر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناهید کیان مهر

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ناهید کیان مهر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ناهید کیان مهر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناهید کیان مهر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناهید کیان مهر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناهید کیان مهر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناهید کیان مهر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناهید کیان مهر به آدرس تهران، بین بزرگراه چمران و خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی پلاک 65 طبقه 2 واحد 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناهید کیان مهر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناهید کیان مهر تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناهید کیان مهر به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناهید کیان مهر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناهید کیان مهر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) دریافت کنند.

دکتر ناهید کیان مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناهید کیان مهر در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناهید کیان مهر کجاست؟

مطب دکتر ناهید کیان مهر به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بین بزرگراه چمران و خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی پلاک 65 طبقه 2 واحد 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناهید کیان مهر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناهید کیان مهر که 0 - 02166570377 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناهید کیان مهر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید کیان مهر، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیان مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناهید کیان مهر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناهید کیان مهر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناهید کیان مهر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناهید کیان مهر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس