عکس دکتر ناهید کاظمی

دکتر ناهید کاظمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید کاظمی متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناهید کاظمی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید کاظمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناهید کاظمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ناهید کاظمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ناهید کاظمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناهید کاظمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناهید کاظمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناهید کاظمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناهید کاظمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناهید کاظمی به آدرس کرمان، خیابان جهاد، نبش جهاد ۱، ساختمان پاستور، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناهید کاظمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناهید کاظمی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناهید کاظمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناهید کاظمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناهید کاظمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر ناهید کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناهید کاظمی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناهید کاظمی کجاست؟

مطب دکتر ناهید کاظمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان جهاد، نبش جهاد ۱، ساختمان پاستور، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناهید کاظمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناهید کاظمی که 0 - 03432233610 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناهید کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید کاظمی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناهید کاظمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناهید کاظمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناهید کاظمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناهید کاظمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس